22-28 Şubat 2021 haftalık burç yorumları!

22-28 Şubat 2021 haftalık burç yorumları kariyer, aşk, sağlık ve para konularında haftayı nasıl geçireceğinizi söylüyor. Peki, Şubat ayının son haftalık burç yorumları kimler için şans anlamına geliyor?

MAGAZİN 21.02.2021, 18:09
22-28 Şubat 2021 haftalık burç yorumları!

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Sevgili Koçlar, 22 Şubat haftasına Ay İkizler burcundan ayrılıp sabah saat 06.53'te Yengeç burcuna geçerken başlıyoruz. Pazartesi günü boyunca ailenizle ilgili temalar öne çıkıyor olacak. Çarşamba günü gökyüzünde içsel anlamda gerginlik yaratabilecek enerjiler hâkim olabilir. Saat 07.54 ile 15.23 arasında yeni bir iş başlatmamanız Ay boşlukta olacağı için önem kazanıyor. Perşembe ve Cuma günleri hem ikili ilişkileriniz adına hem de iş görüşmeleriniz adına uygun enerjiler yok. Bugünlere önemli işlerinizi denk getirmemeye dikkat etmenizde yarar var. Cumartesi günü meydana gelecek olan Başak dolunayı mesleki konularınızda ve varsa altınızda çalışan kişilerle ilgili olarak durumların daha net görünür olmasına olanak sağlayacak.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

Sevgili Boğalar, Şubat ayının son haftasına Ay pazartesi sabah saatlerinde Yengeç burcuna geçerken başlıyor olacağız. Yakın çevrenizle ilgili konular önemli hale gelebilir. İlişkilerinizde sorunlar yaşıyorsanız bugün iyileştirmek adına kullanmak için uygun enerjiler var. Çarşamba günü Ay ile Plüton zorlayıcı açısı birtakım gerilimler yaşayabileceğinizi gösteriyor. Bu etkilere karşı dikkatli olmanızda yarar var. Aynı zamanda Ay çarşamba günü Aslan burcuna geçiş yapıyor olacak. Başak burcundaki Dolunay öncesinde Perşembe ve cuma günleri kolay enerjiler yok. Daha sakin kalmaya çalışabilirsiniz. Cumartesi günü saat 11.17'de Başak burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Çocuklarınızla ilgili veya bekârsanız aşk hayatınızı etkileyecek olan Dolunay ile birlikte birtakım tamamlanmalar söz konusu olabilir.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler, 22 Şubat haftasına girerken haftanın ilk iki günü parasal konularınız çok daha fazla dikkat çekiyor olacak. Mevcut paranızı koruma altına almak adına belirli yatırımlar yapmak istiyorsanız pazartesi ve salı günlerini değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü Ay Aslan burcuna geçmeden önce parasal konularda birtakım zorlanmalarınız olabilir. Perşembe günü iletişim alanında stresler meydana gelebilir. Bilhassa öğle saatlerinde partnerinizle fazla ipleri koparmaya dönük enerjiler içinde olabilirsiniz. 27 Şubat Cumartesi Başak burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizlerin ev, yuva ve ebeveynlerinizle olan işlerinizde daha önce başlattığınız birtakım işlerinizin şimdi tamamlanması ve görünür olmasını sağlıyor olacak.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, Pazartesi sabahı saat 06.53'de Ay sizlerin burcuna geçecek. Haliyle bireysel konularınız ve sağlığınızla ilgili konular hafta başında önem kazanıyor olacak. Salı günü bazı istekleriniz ve arzularınız yerine gelebilir. Pozitif enerjiler var. Çarşamba günü sabah saatlerini sportif faaliyetlere ayırmak içsel anlamdaki zorlayıcı enerjileri dağıtmak adına iyi olabilir. Saat 07.54 ile 15.23 arasında yeni bir iş başlatmamanız Ay boşlukta olacağı için önem kazanıyor. Perşembe ve Cuma günü gergin enerjiler söz konusu olacak. Cumartesi günü Başak burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Başak dolunayını yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konularda önemli tamamlanmalar yaşayarak deneyimliyor olacaksınız. Aynı zamanda aldığınız bir eğitim ile ilgili de bir konunun sonuna gelebilir, mükâfatınızı alabilirsiniz.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslanlar, 22 Şubat 28 Şubat haftasına pozitif enerjilerle giriyor olacaksınız. Bilhassa hafta başında ikili ilişkileriniz açısından uyumlu enerjiler var. Çarşamba günü çevrenizle birtakım gerilimler içerisinde olabilirsiniz zira gökyüzünde Ay ile Plüton arasındaki zorlayıcı açı dikkat çekiyor olacak. Çarşamba saat 15.23'de Ay sizin burcunuza geçiş yapacak ve iki gün boyunca bireysel konularınız çok daha önem kazanıyor olacak. Hafta sonuna doğru yoğun ve zorlayıcı enerjiler söz konusu olacak gözüküyor. Bilhassa Cuma günü akşamı ikili ilişkilerinizde, partnerinizle fazla çekişmeli ve hararetli konuşmalarınız söz konusu olabilir. Cumartesi günü Başak burcunda ve parasal konularınızla ilgili durumların daha net görünür olmasına olanak sağlayacak bir Dolunay meydana geliyor.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başaklar, Sosyal çevrenizle ilgili konuların ön planda olacağı Pazartesi ve Salı günlerini önemli ve aktif bağlantılar kurmak adına değerlendirebilirsiniz zira Ay'ın açıları bugünlerde hayli olumlu seyrediyor olacak. Çarşamba günü bilhassa günün ilk yarısında daha kendi halinizde kalmanızda yarar zira gökyüzü arkadaşlarınızla ilişkilerinizde fazla tepkisellik nedeniyle yaşanabilecek gerilimlere işaret ediyor. Cumartesi günü burcunuzda gerçekleşecek Dolunay öncesindeki iki gün gökyüzünde gergin enerjiler var. Cuma günü saat 14.32 ile 20:07 arasında yeni bir iş başlatmamaya özen göstermelisiniz. Cumartesi günü sizin burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Sağlığınızla ilgili konular başta olmak üzere daha öncesinde başlatmış olduğunuz işlerinizle ilgili sürüncemede kalmış birtakım işleriniz dolunayın etkili olacağı 15 günlük süreçte netlik kazanabilir.

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Teraziler, Ay Yengeç burcuna geçerken haftaya başlıyor olacağız. Kariyerinizle ilgili konularda önemli değerlendirmeler yapmak ve bağlantılar kurmak adına güzel enerjiler var. Değerlendirmeniz yerinde olacaktır. Çarşamba günü saat 07.54 ile 15.23 arasında daha çok size keyif verecek aktivitelere zaman ayırmanız iyi olacaktır. Perşembe ve Cuma gününe önemli iş görüşmelerinizi almamanızda yarar var zira sizleri ani öfke patlamalarına sürükleyebilecek durumlar meydana gelebilir. Cumartesi günü Başak burcunda meydana gelecek olan dolunay arka planda yürütülen işlerinizin daha görünür bir hale gelmesi açısından önem kazanıyor olacak. Bununla birlikte sizden saklanan sırlarda bu dönemde ortaya çıkabilir.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrepler, 22-28 Şubat haftasının başında Ay sizin gibi su grubu olan Yengeç burcunda ilerliyor olacak. Yurt dışı ve hukuksal alanlardaki konularınıza daha fazla odaklanabilirsiniz bugünlerde. Çarşamba günü uzak akrabalarınızla olan ilişkilerinizde gerginlikler meydana gelebilir. Hafta sonuna girerken çevrenizdekilerin olumsuz enerjilerinden etkilenebilirsiniz. Dolunay öncesinde hassasiyetiniz de yüksek olabilir. Cumartesi günü Başak burcunda meydana gelecek olan Dolunay kariyer gelirinizle ilgili daha önceden başlatmış olduğunuz işlerinizde gözle görülür sonuçlar elde etmenize olanak sağlayabilir. Aynı zamanda arkadaş çevrenizde daha fazla öne çıkabilirsiniz. 

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yaylar, şubat ayının son haftasına Ay Yengeç burcuna geçerken başlıyoruz. Pazartesi ve salı günlerine önemli görüşmelerinizi almanız ve ne zamandır bekleyen anlaşmalarınızı yoluna sokmak adına kullanabileceğiniz pozitif enerjiler var. Çarşamba günü gergin bir enerji güne hâkim olacak. Öfke patlamalarına açık olabilirsiniz. Bilhassa ortak paylaşımlarınızı ilgilendiren konularda daha sakin ilerlemenizde yarar var. Perşembe ve Cuma günleri hem ikili ilişkileriniz adına hem de iş görüşmeleriniz adına uygun enerjiler yok. Bu iki güne önemli işlerinizi denk getirmemeye dikkat etmenizde yarar var. 27 Şubat cumartesi günü kariyer evinizi etkileyecek önemli bir Dolunay meydana geliyor. Kariyerinizle ilgili konularda çok daha görünür olmanızı sağlayacak önemli adımlarınız sonuç bulabilir ve arzu ettiğiniz başarıyı bu süreçte yakalayabilirsiniz.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 22 Şubat haftasına pazartesi günü Ay karşıt burcunuz olan Yengeç burcunda başlıyor olacaksınız. Dolayısıyla aklınızın ziyadesiyle eş ve partner konularında olacağı bir zaman diliminde olacaksınız. Aynı zamanda sözleşmelerinizle ilgili konularınızda da görüşmeleriniz yoğun olabilir. Çarşamba günü ikili ilişkilerinizde ve anlaşmalarınızla ilgili konularda gerginliklere dikkat etmenizde yarar var. Fazla tepkisel davranmamaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü iletişim alanında stresler meydana gelebilir. Bilhassa öğle saatlerinde partnerinizle fazla ipleri koparmaya dönük enerjiler içinde olabilirsiniz. 27 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda meydana gelecek olan Dolunay sizler için yurtdışı ve yabancılarla ilgili olan işlerinizde bu dönemde daha görünür sonuçlar elde etmenizi sağlarken aynı zamanda yaptığınız işlerle ilgili olarak da öne çıkmanızı sağlıyor olacak.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kovalar, Ay yengeç burcuna geçerken Şubat ayının son haftasına başlıyoruz. İş ve mesleğinizle ilgili konularda yoğunluğunuz pazartesi ve Salı günleri artabilir. Çarşamba günü iş çevrenizle birtakım gerilimler içerisinde olabilirsiniz zira gökyüzünde Ay ile Plüton arasındaki zorlayıcı açı dikkat çekiyor olacak. Saat 15.23'de Ay sizin karşıt burcunuza geçiş yapacak ve iki gün boyunca her türlü ikili ilişkileriniz çok daha önem kazanıyor olacak. Cumartesi günü Başak burcunda meydana gelecek olan Dolunay miras veya nafaka benzeri bir işinizle ilgili net sonuçlar elde etmenizi sağlayacak.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balıklar, 22 Şubat haftasına girerken çocuklarınızla ilgili konular öne çıkıyor olacak. Çarşamba günü çocuklarınızla ilgili olarak gergin enerjiler güne hâkim olacak ve fazla tepkisel davranabilirsiniz. Cumartesi günü karşıt burcunuzda gerçekleşecek Dolunay öncesindeki iki gün gökyüzünde gergin enerjiler var bilhassa aşk ilişkilerinizle ilgili kıskançlık nedeniyle gerilimler söz konusu olabilir. Cuma günü saat 14.32 ile 20.07 arasında yeni bir iş başlatmamaya özen göstermelisiniz. Cumartesi günü saat 11.17'de karşıt burcunuz Başak burcunda meydana gelecek olan bir Dolunay var. Başak burcundaki Dolunay ikili ilişkilerinize vurgu yapıyor olacak. Uzun bir ilişki içindeyseniz evlilik için bu süreçte adım atabilir, ilişkinizde oturmayan durumlara netlik kazandırabilirsiniz.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 11 Nisan 2021
İmsak 04:54
Güneş 06:24
Öğle 13:10
İkindi 16:50
Akşam 19:46
Yatsı 21:10
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 31 67
2. Fenerbahçe 32 63
3. Galatasaray 32 62
4. Trabzonspor 33 58
5. Gaziantep FK 31 50
6. Alanyaspor 32 49
7. Hatayspor 32 49
8. Karagümrük 33 49
9. Göztepe 33 46
10. Sivasspor 31 44
11. Konyaspor 31 40
12. Antalyaspor 32 39
13. Rizespor 32 36
14. Kasımpaşa 32 35
15. Malatyaspor 31 33
16. Ankaragücü 31 33
17. Başakşehir 32 33
18. Kayserispor 31 33
19. Gençlerbirliği 31 31
20. Erzurumspor 32 28
21. Denizlispor 31 26
Takımlar O P
1. Giresunspor 29 60
2. Samsunspor 29 57
3. Adana Demirspor 29 55
4. Altay 29 53
5. Altınordu 29 52
6. İstanbulspor 29 51
7. Ankara Keçiörengücü 29 49
8. Tuzlaspor 29 41
9. Bursaspor 28 40
10. Bandırmaspor 29 39
11. Ümraniye 28 38
12. Boluspor 29 35
13. Balıkesirspor 29 32
14. Adanaspor 28 31
15. Menemenspor 29 30
16. Akhisar Bld.Spor 29 25
17. Ankaraspor 28 19
18. Eskişehirspor 29 8
Takımlar O P
1. Man City 32 74
2. M. United 30 60
3. Leicester City 30 56
4. Chelsea 31 54
5. Liverpool 31 52
6. West Ham 30 52
7. Tottenham 30 49
8. Everton 29 47
9. Leeds United 31 45
10. Aston Villa 30 44
11. Arsenal 30 42
12. Wolverhampton 31 38
13. Crystal Palace 31 38
14. Southampton 30 36
15. Burnley 30 33
16. Brighton 30 32
17. Newcastle 30 29
18. Fulham 32 26
19. West Bromwich 30 21
20. Sheffield United 30 14
Takımlar O P
1. Real Madrid 30 66
2. Atletico Madrid 29 66
3. Barcelona 30 65
4. Sevilla 29 58
5. Real Sociedad 29 46
6. Real Betis 29 46
7. Villarreal 29 46
8. Levante 30 38
9. Celta de Vigo 29 37
10. Athletic Bilbao 30 37
11. Granada 29 36
12. Cádiz 30 35
13. Valencia 29 33
14. Osasuna 29 31
15. Getafe 30 30
16. Huesca 30 27
17. Real Valladolid 29 27
18. Elche 30 26
19. Deportivo Alaves 30 24
20. Eibar 30 23